- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Battlefield 1 oyununda, hava olaylarının oyunun gidişatına etkisi ile ilgili bir yazı yayımlandı

Battlefield 1 oyununda, hava olaylarının oyunun gidişatına etkisi ile ilgili bir yazı yayımlandı sitemize 29 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 319 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Battlefield 1’de Hava Olayları Oyunu Nasıl Etkiliyor ?

Battlefield 1 oyununda, hava olaylarının oyunun gidişatına etkisi ile ilgili bir yazı yayımlandı.

 

plan mükemmel görünüyor. Takımımızın geri kalanı aşağıdaki köyde savaşırken, bizler haritanın şark tarafındaki bir tepede bulunan kilisede direniyoruz. Ekipten iki kişi tepenin sırtını koruyor. Ben ve yanımdaki iki şahıs de ellerimizdeki sniperlarla çukurlarla kaplı arazide bize doğru koşan düşmanı saf dışı bırakmaya çalışıyoruz. 5 dakika kaldı.kontrol noktası bizim elimizde. hemen hemen kazanıcaz. fakat o anda bir sis ortaya çıktı ve planımız bozuldu.

Battlefield 1’in dinamik havası tahmin edemeyeceğimiz olaylara yol açıyor. Bir anda ortaya çıkan bu buhara hazır değildim. Bir anda elimdeki sniper tüfeği kullanılamaz oldu. hasım takım karşıya geçebilme imkanı buldu, tepeyi tırmandı ve ellerindeki ağır silahlarla kiliseye girdi. kontrol noktası bundan böyle onlardaydı.

kuzey Fransa’nın sisi belki kısa zamanda geçici bir şey olabilmekte fakat yayınlanan demoyu oynarken, beni B planını uygulamak zorunda bıraktı. Geliştirici firma DıCE henüz sis dışında başka bir hava olayını onaylamadı fakat ben kar ve kum fırtınaları olmasını bekliyorum.

çevredeki bu değişimler, seçeceğiniz silahlar, kullanacağınız araçlar ve yanınıza alacağınız askerler için yoğun şekilde ciddi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.