- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Mafia 3 Çıkış Tarihi ve Hikaye Fragmanı

Mafia 3 Çıkış Tarihi ve Hikaye Fragmanı sitemize 20 Nisan 2016 tarihinde eklenmiş ve 13.788 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Mafia 3 çıkış tarihi ve öykü Fragmanı

Dün söz verildiği üzere “One Way Road” isimli oyunun hikayesini anlatan ilk resmi fragman yayımlandı. 2K Games efsane serinin son oyunu için bu gün yapacağı açıklamalarını yaptı. Oyunun çıkış tarihsel de açıklandı. 1812 savaşının ardından yaşamda kalmış yeni Bordeaux şehri bu sefer başına daha büyük bir bela alıyor. Savaştan da öte bir italyan mafyasının peşinden giden ve onu bitirmek için hiçbir şeyden çekinmeyen bir adam amacına ulaşmaya çalışıyor. Yeni fragman oyunun kafa rolü Lincoln Clay üzerine yoğunlaşıyor ve onun tek görevi olan italyan mafyasını al aşağı edeceğini anlatıyor.

mafia-3-fragrami

yıl 1968’dir ve bundan sonra kurallar değişmiştir. Vietnam’da ki yıllarının ardından Lincoln Clay tek bir şeyin doğru olduğuna inanır : Aile doğduğun bireyler değildir, aile senin için ölecek olanlardır.

Bazı görüntüler oyun içi olsa da hikaye videoları bulunduğu için oynanış görüntüleri diyemeyiz. ama görünen o ki Mafia üç muhteşem gözüküyor. Oyunun hikayesi konusu için detaylı bilgileri size ilettik. bununla birlikte Mafia 3 çıkış tarihsel kesinleşti.

Mafia üç çıkış tarihsel 07 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş halde. Mafia 3 platform şekilde PC, PS4 ve Xbox One için sektöre çıkacak. işte merakla beklediğimiz o fragman;

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.