- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Mafia III için satış fiyatı belirlendi

Mafia III için satış fiyatı belirlendi sitemize 20 Nisan 2016 tarihinde eklenmiş ve 10.023 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bugün yeteri kadar Mafia ııı haberi paylaştığımızın farkındayız lakin yapıt, yeni açıklamalar ile bizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. çıkış tarihinin ardından ortaya çıkan kapak tasarımı ve yeni görsellerin yanı dizi, geçtiğimiz dakikalar arasında oyunu fiyatı da gün yüzünde çıktı.

mafia-3-fiyatlari

Şu an için Steam mağazasında fiyatı gözüken Mafia ııı, iki seçenek ile karşımıza çıktı. Bu seçeneklerden ilki Standart Mafia ııı şekilde 89.00 lira bunun gibi yeni kuşak yapıtlar için hesaplı bir etiket ederi ile mağazadaki yerini aldı. Bir başka sürümümüz ise Mafia ııı Digital Deluxe oldu ki bu paketimiz de 115.00 lira etiket fiyatı ile satın alınabilir hale getirildi.

Bununla birlikte, ön siparişe özel şekilde üç adet vasıta ve silahın bizlere sunulacağı Family Kick-Back paketi de videoda bulunduğu benzeri mağazaya eklendi. Bu denli fiyatların bizleri mutlu ettiği kesin birşey iken; tek korkumuz, geçtiğimiz yeni nesil oyunlardaki benzeri fiyatların aniden bire artmasıdır. Umarız, bu sefer gereksiz ve bulunmamaktadır yere bir zam ile karşılaşmayız.

kelime sayısı: 149

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Güney
24 Nisan 2016 - 2:08 pm

Gayet güzel fiyatlar

Tayfun
24 Nisan 2016 - 2:09 pm

Fiyatlar biraz aşagı çekilse daha iyi olabilir

Ahmet
24 Nisan 2016 - 2:09 pm

Çıkış Tarihide açıklandığında çok güzel olucak.