- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

PlayStation Plus Üyeliklerine Zam Geliyor

PlayStation Plus Üyeliklerine Zam Geliyor sitemize 29 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş ve 314 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.
PlayStation Plus Üyeliklerine Zam Geliyor

 

22 Eylül’den sonra, PlayStation Plus’un fiyatı Kanada ve Amerika’da artacak. Bu zamlar aylık, 3 aylık ve yıllık üyeliklerde olacak.

Amerika’da şu lahza yıllık PlayStation Plus üyeliği 49 dolar. Buna 10 dolarlık bir zam istikbal ve bu da oyuncuların her yıl ortalama bir oyun ücretini, PlayStation Plus’a ödemeleri anlamına gelir. Amerika’da yeni çıkan oyunların 60 dolara satıldığını hatırlatalım. Kanada’da yıllık üyelik ise 20 dolarlık bir zam ile 69 Kanada dolarına satılacak. Sony, fiyatları bu biçimde artırmasının sebebini, Amerika ve Kanada’da 2010’dan beri hiç zam yapmaması şekilde gösterdi.

Amerika’da şu anki üç aylık üyelik ise 17.99 dolar. Bu fiyat 24.99 dolara çıkacak. Yıllık üyelikte 10 dolarlık artışla kıyaslandığında sadece üç aylık üyeliğe yapılan 7 dolar zam, biraz fazla görünüyor.

Aylık üyelik fiyatlarına bakacak olursak; Amerika’da şu lahza 9.99 dolar olan fiyatta bir değişiklik görülmüyor. Kanada ise PS Plus üyeliği 11.99 dolara çıkartılmış. Amerika ve Kanada’da yapılacak bu fiyat değişikliğinin daha sonra Avrupa’da olup olmayacağı, henüz bilinmiyor.

memleketimizde şu an yıllık PS Plus üyeliğinin 149.99 TL olduğunu da hatırlatalım.

-Atıfhan Demirci

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.