- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Pokemon GO’da 2. Nesil Pokemonlar

Pokemon GO’da 2. Nesil Pokemonlar sitemize 17 Kasım 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.232 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Niantic firmasının geliştirmiş olduğu Pokemon GO, yayınlandığı yaz aylarında havanın iyi olmasından dolayı oyuncuları sokağa dökmüştü linked here. Artırılmış gerçeklik ile farklı bir deneyim sunan oyunda, Pokemon yakalamak için sokak sokak gezmek gerekiyor.

Ancak aynı Pokemonların karşılarına çıkması bir süre sonra oyuncuları sıktı. Durumu kurtarmak isteyen Niantic biraz geç de olsa 2. nesil Pokemonları yayınlamak için kolları sıvadı.Aynı zamanda tıpkı yumurta sistemi gibi yeni Pokemon yetiştirme yöntemleri ve yeni PokeStop geliştirmeleri oyuna gelmek üzere. İkinci nesil Pokemon’ları oyunda görmemizle birlikte Scyther, Porygon ve Onix gibi Pokemon’lar yeni evrimleştirmelere sahip olacak. Bunlar sırayla Scizor, Porygon 2 ve Steelix şeklinde sıralanacak. Birçok Pokemon severin özellikle Steelix’i beklediği doğru. Pokemon evrimleştirmelerinin tümü yalnızca bunlarla sınırlı olmayacak. Sevilen Pokemon Eevee de aynı zamanda iki yeni geliştirmeye sahip olacak. Eevee biz bunu yazarken Vaporeon (Su), Jolteon (Elektrik) ve Flareon (Ateş) Pokemon’larına evrimleşebiliyor. Yakında bunlara Umbreon ve Espeon Pokemon’ları da eklenecek. Espeon birçok Pokemon severin bildiği gibi Psişik türünde ve Umbreon ise Karanlık türünde bir Pokemon. Oyuncular Eevee’yi gündüz evrimleştirdiklerinde Espeon’a ve gece evrimleştirdiklerinde ise Umbreon‘a çevirecekler.

Yeni geliştirmeler alacak Pokemon’ların arasında ayrıca Zubat (Crobat), Oddish (Bellosom), Horsea (Kingdra), Poliwag (Politoed), Slowpoke (Slowking), ve Chansey (Blissey) var. Ancak asıl soru şu; Niantic bu güncellemeyi çıkarmadan önce oyunu içlerinde Türkiye‘nin de olduğu diğer tüm ülkelerde yayınlanayacak mı? Bize göre oyun genişlemeden önce tüm ülkelerde yayınlanmalı ancak firmanın planları henüz net olarak bilinmiyor. Bir diğer merak konusu da oyunun klasik dövüş sistemine sahip olup olmayacağı.

Heracross, Delibird, Smeargle ve Miltalk da yine belirli kıtaların Pokemon’ları olacak. Asya ülkeleri sadece Heracross’u yakalayabilecekken, Delibird ve Smeargle Avrupa ve Güney Amerika ülkelerinde bulunacak. Bunun yanında Militank sadece Kuzey Amerika’da görülecek. Şuan için 2.nesil Pokemonların oyuna ne zaman ekleneceği açıklanmamış olsada şöyle bir gerçek var ki oyun tüm dünyada yayınlandığı andan itibaren 2.nesil Pokemonlarında ortaya çıkacağı açıklamalardan anlaşılabilmekte. 2017 Mayıs ayında yani oyunun tüm ülkelerde yayınlanması tamamlandıktan sonra gelecek olan 2. nesil Pokemon’larla birlikte oyuna eklenecek.

Geçtiğimiz gün yayınlanan Pokemon GO 0.45.0 (Android) sürümünde 2. nesil pokemonların kodları ortaya çıktı 152’den 251’e kadar olan yeni Pokemon listesi ile heyecan kaldığı yerden devam edeceğe benziyor.

2. nesil Pokemonların Aralık ayı içerisinde güncelleme ile sunulması bekleniyor.

 

2. Nesil Pokemonlar

Pokemon Go

Picture 1 of 4

jQuery(function($) {
new NggPaginatedGallery(‘9e9fc2468e50df3885a2f8c06723c83d’, ‘.ngg-imagebrowser’);
});

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : , , ,